zjentek

Existuje zvířecí blázinec?

Egzystuje blázinec pro mazlíky?
Je to ve světě bussinesu už běžná záležitost, anebo jsem na to přišel jako první?

Nejlepší odpověď
dubraro

Možná ne doslova blázinec, ale…
Existuje věda o chování zvířat, nazývá se etologie.
Existuje léčba problémového chování zvířat, nazývá se behaviorální terapie.
Existují zařízení, která se touto terapií zabývají, to by snad mohla být vzdálená obdoba zvířecího blázince nebo převýchovného tábora.

Další odpovědi
anonym

Neříká se tomu zvěřinec? Možná se pletu, ale každopádně mám pro tebe první klientku. Naše micina má něco jako výškový komplex kdy se snaží se mi doma vydrápat na ty nejvyšší skříně a tam panovat jako královna. Vždy se jí to nějak povede a pak nechce dolů a útočí na kolemjdoucí! Takový dvoutýdení pobyt ve tvém zařízení by jí mohl připomenou kočicí etiku! Snad dostaneš od Zemana dotace a stavební povolení pokud nabídneš třeba bednu té.. No Bech.. Radši nic neříkám.