zjentek

Existuje zařízení, který by mně signalizovalo, že mě snímá kamera?

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud bude přisvětlovat pomocí infradiod, tak ano. Raději to vymýtání ďábla dělej ale někde bokem. Nebo se druhý den najdeš v Blesku a zkazíš volby v USA.

Další odpovědi
led

Kamera sníma pasivne, tj.nevysiela žiadny signál, teda ak nezbadáte odraz šošovky, alebo kameru, alebo niečo čo by mohla byť kamera, nemáte šancu to zaznamenať.
V prípade, že kamera používa automatické, aktívne zameriavanie, zaostrovanie, signál môžte zaznamenať.
Zaujímavá fotografia je napríklad obrázok kamery so zapnutým infračerveným zameriavačom, čidlom zameraným na váš fotoaparát (snímka zoči voči do očí)

Kryšpín

Kamery jsou jenom někde a je jich málo, to do roku 1989 bylo na 15 milionů občanů skoro 17 tisíc ST-báku a také spolupracovníci a to byl větší strach, sledovačka, špiclování něž několik kamer, pravil starší pán obhajující demokracii.