zjentek

Existuje webová stránka, kde jsou překlady textů písní do češtiny překládány člověkem a ne robotem?

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

Pokud vím, tak na http://www.ka­raoketexty.cz/ je přímo zákaz vkládat automatický překlady a vážně se to tam docela hlídá. Nový překlad totiž musí nejdřív projít přes správce webu a pokud daný interpret má ještě svýho „vlastního“ správce, tak i ten si samozřejmě pečlivě ohlídá, aby mu tam lidi nepřidávali paskvily.
Je ale pravda, že dřív byly ty strojový překlady tiše tolerovány a zdaleka ne všechna překladatelská zvěrstva byla z webu odstraněna nebo nahrazena něčím přijatelnějším. Takže na „robota“ tam sice narazíš dodnes, ale je takřka jistý, že to bude robot staršího data narození. 😉

Cituji z podmínek pro vkládání překladů:

*Překlad se objeví až po schválení administrátorem.
*Pokud přidáš překlad ve slovenštině, bude se zobrazovat pouze na slovenské verzi webu KaraokeTexty.sk.
*Přísný zákaz vkládání překladů pomocí automatických překladačů! Musíš umět dobře anglicky.