bolak

Existuje web, umožňující upload obrázku přímo ze schránky?

Mám obrázek uložený printcreenem ve schránce, a chtěl bych ho rovnou uploadovat. Teď když chci hodit někomu link, to musím udělat tak, že si otevřu malování, tam obrázek vložím, pak ho uložím, následně najednu na img upload server, otamtaď obrázek vyhledám na disku, uploaduju a teprve potom mi to hodí odkaz. Já bych chtěl něco jednoduššího, web, kde by bylo třeba takové okno jako v malování, tam bych dal CTRL+V, kliknul na UPLOAD a vyhodilo by mi to odkaz. Je něco takového?

Odpovědi
Hlada

To není možné. Uploadovaný obrázek musí mít formát souboru (název, příponu), aby ho bylo možné následně jako obrázek otevřít. Cokoli ve schránce nemá formát souboru, jsou to jen data v RAM. Aby se tato data mohla zobrazit, je k tomu potřeba nějaký program. Speciálně k tomu je ClipBook Viewer, ale ten neumí data uložit do souboru.
Kromě Print Screen a Malování je možné použít programy, které z obrazu na monitoru přímo vytvoří soubor. Zpravidla umějí udělat i potřebný výřez.
Fast Stone Capture
Gadwin Print Screen

anonym

Musí být fyzicky dohledatelný. Používám PicPick, je v CZ a má spoustu možností, třeba sejme i rolující webstránky, tzn, i to co nevidím.