T3NY

Existuje web na kterém jsou zveřejněni majetky všech obcí?

Tím mám namysli pozemky, lesy, budovy.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Jasně říká se mu katastr nemovitostí:-)))
http://nahlize­nidokn.cuzk.cz/

Další odpovědi
anonym

Nemyslím – k čemu by kdo takové informace shromažďoval a udržoval jejich aktuálnost? Resp. – tyto informace určitě jsou v neveřejných databázích a není problém je najít (pokud máš oprávněný zájem), ale jejich komplexní zveřejnění není – obecně, k ničemu…
Pokud tě zajímá nějaká konkrétní obec, kontaktuj zastupitelstvo.
Pokud nějaké souhrné info, pak SMOČR ( http://www.smo­cr.cz/maps/mem­bermap.aspx ).
Předpokládám, že ´oprávněný zájem´, pokud jde o celou ČR, neprokážeš.
😉

anonym

zzzzz – no jo, ale on by to – asi – chtěl podle majitele (obce) – tedy zobrazit vše, co daný majitel vlastní…
😉
Zbytečná zvědavost.

zzzzz

Tak to potom mrknout na účetní závěrku dané obce.

zzzzz

Majetek to může být určité obce, ale může být zastavený v prospěch banky, to zjistí v KN, a co vše obec vlastní v účetnictví, účetnictví obcí je veřejné.

anonym

Prostě zbytečná zvědavost…
😉
Protože kdyby pracoval pro/v ČSÚ (vládu, MV, MPMR…) nemá problém zadat ajťákovi požadavek na sestavu – a ten by mu ji poměrně jednoduchým selectem dodal…
😉

anonym

Tohle všechno je jasné…
😉
Ale mám pocit, že T3NY šlo o to, najít někde – např. – seznam obcí seřazených podle majetku (asi hodnoty) a s odkazy na jednotlivé položky…
A to prostě z veřejných DB nezjistí…
😉

anonym

…„A to prostě z veřejných DB nezjistí…“…
…takto nezjistí…
😉
Ale určitě si může udělat vlastní rešerši, vlastní databázi – a pak si s vyhodnocením hrát…
😉