Katrous

existuje web?

Dobrý dne wxistuje web kde vložím obrázke a třeba podle fb najde jméno???díky
Doplňuji:
ne prostě ta holka je na jedné stránce a není tam její jméno a když to sporuji do google tak s e objeví jenom ta stránka :)

Odpovědi
Ondrej01

Nevím co tím myslíš, vyzkoušej dát url obrázku (pravý klik na obrázek – Kopírovat adresu URL obrázku nebo něco takového) do Google, potvrď Vyhledávat podle obrázku. Bude to prohledávat i facebook tak jestli tam uvidíš totožnou fotku je to ten člověk.
Chápu to tak že podle profilové fotky hledáš člověka na FB.