Kadoun

Existuje výrobce (prodejce) triček s krátkými rukávy pro jednorázové použití?

Doplňuji:
Komentuji odpověď: kdyby ta trička byla např. papírová (tedy jednorázová na cesty), tak jak jsem to původně myslel, určitě by vydržela i v Chánově, možná na dvě použití. Jinak děkuji za vtipnou odpověď.

Nejlepší odpověď
roxy52

Jednorázové trička jistě mají lidé bydlící poblíž Chánova apod..Jeden den ho nosí,vyperou,pověsí ven a ejhle,z trička se pro ně,chtě-nechtě, stalo tričko na jedno použití.

Další odpovědi
elektrikář

Větnamská tržnice koupil jsem jedno a obarvil si s ním ostatní vyhodil jsem je všechna