BEAES

Existuje vůně, která by voněla jako tropický les po dešti?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

HERMES
Francouzské módní impérium Hermes bylo založeno před více než 150 lety v roce 1837 Thierry Hermesem. Původně byla firma zaměřena na výrobu kožených koňských postrojů a sedel, později rozšířila svou výrobu také o kožené oblečení, doplňky, hedvábné šátky a nakonec také dámské a pánské parfémy. První parfém Hermes byl představen v roce 1951 a od té doby patří neodmyslitelně mezi světovou špičku představující luxus a šarm francouzského života v nejvyšší kvalitě a čistotě. Všechny vůně Hermes jsou ryzí a osobité. Dámské vůně vždy nadchnou mírnými květinově-vanilkovými podtóny. Mezi nejoblíbenějšími dámskými vůněmi vévodí poeticky kouzelná, svěží Hermes Eau Des Merveilles, která nositelky lehce vtáhne do okouzlujícího světa Hermes, citrónově svěží Hermes Eau De Pamplemousse Rose Vás výborně osvěží při letních dnech, nebo jemná harmonická vůně plná květin Hermes Kelly Caléche. Mezi pánskými vůněmi patří mezi nejoblíbenější mátově-dřevitá Hermes Eau D´orange Verte, vůně indického tropického lesa po dešti je Hermes Un Jardin Apres La Mousson, úchvatná a také neobvyklá, přitom tolik známá vůně dřeva a bylin je v Hermes Terre D´Hermes, vůně, která vyhrála v roce 2007 soutěž o nejlepší pánskou vůni. Hermes patří mezi významné hráče na poli luxusní a osobité módy a designu. Je to sofistikovaná tradiční značka vyjadřující životní postoj a náhled na svět.

http://www.extra-parfemy.cz/HERMES-Un-Jardin-Apres-La-Mousson-W

Další odpovědi
mosoj

Byl jsem v boubínském pralese a vonělo tam lesem a houbami. Nic podobného co píše Miroslavst tam nesmrdělo.

Anizbor

To by se mi také móc líbilo,ale takovou vůni-bohužel neznám.

fablen

Na WC máme vůni v rozprašovači od firmě Airwick: Deštný prales. Ta tak voní.

Zdroj: www.drogerielev­ne.cz/air-wick-aqua-mist-destny-prales-rozprasovac-345-ml/d-71591/