LEONEK

Existuje vůbec nějaká firma?

Je vůbec nějaká firma, která půjčí peníze bez jakých koliv poplatků? Bez slibování atd.? Prosím vás nemohl by jste mi někdo dát typ na nebankovní půjčku? děkuji L.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Bez jakéhokoliv poplatku, závazku, či úročení snad půjčuje jen Ježíšek (nebo Santa Claus).
Ostatní investoři si nejspíš za tuto službu budou chtít něco vydělat…

Další odpovědi
jiri2105

Česká armáda dává bezůročné půjčky do 50000. Podmínka je být zaměstnanec :) Ale maj se dobře… :)

Elk

Jestli máte trvalé bydliště, zkuste najít Komerční spořitelní a úvěrní družstvo DOMOV " v likvidaci ", Uherská 618, Praha 9– Vinoř. Kdysi jsem s nimi měl velmi dobré zkušenosti – tzn. malý úrok, měsíční zplátky. Nevím, jestli ještě funfují – je to pár let, ale za pokus to stojí. A nic se předem neplatí!!! Jestli to výjde, tak mi pro zajímavost napište. Mazdar!

iceT

Nebylo by pro vas lepsi obratit se na nekoho z rodiny?
Pochybuji,ze nejakou takovou firmu nebo nebankovni sektor najdete,ale hodne stesti.

pondělí

požádejte firmu,kde pracujete,možná,že bude ochotna,pokud si vás bude chtít udržet
Jinak peníze jsou pro to aby vydělávaly zase peníze,

PostApMan

Pan LEONEK určitě neměl na mysli, jestli existuje firma kde si bez problémů půjčí např.: 10 000 korun a za 7 let s úsměvem vrátí zase 10 000 korun – to by se opravdu musel obrátit buď na výše psanou armádu ČR, nebo na Santa Clause.

Ale firem v nebankovním sektoru, jejíž cílem je žadateli peníze půjčit, a ne mu něco na slibovat a tahat předem poplatky, je poměrně dost.
Neznámější jsou společnosti Home Credit a.s., Cetelem a Provident.
Mezi méně známé ale přesto doporučované patří i KM Servis s.r.o.

Stačí chvílemi pátrat po stránkách zabývající se touto problematikou.
Ale musím Vás varovat, že pro tyto firmy v nebankovních sektoru jste hlavní výdělek vy, proto počítejte s trochu jiným úrokem než-li u banky.