Existuje více možných kombinací melodií, nebo rytmů?

Odpovědi
Kepler

Existují milióny kombinací, nepatrná část se dá poslouchat a jen málo z nich mají tu čest že se lidem líbí. Těch, co jsou evergreeny a mají masivní uznání a oblibu, je opravdu pomálu. To je šlechta.

xxx3

ano, existuje mnoho miliard různých kombinací – čím víc tónů, tím víc kombinací (podobně jako s čísly), ve středním proudu populární hudby je použitelná opravdu pouze malá část, ale i tak je možností opravdu hodně.