AnaMaruska

Existuje v Praze nějaká charita či sdružení, které uvítá zánovní kvalitní oblečení a PŘIJEDE SI pro to?

Když to krásně zabalím, roztřídím… Zatím mě Naděje, Katolická charita i Adra poslaly do háje, že chtějí jen prachy, prachy, a přinejhorším mám tedy to oblečení odložit do kontejneru na textil.
Dlouho jsem se tak nerozzuřila.
Děkuju.

Nejlepší odpověď
arygnoc

dajte si inzerát do annonce (darujem, a veľkosť oblečenia), ono si pre to niekto príde. Aspoň budete vidieť, komu ste pomohla.

No, už ani charita nie je to, čo bývala (keď vôbec bývala).
Práve preto nikdy nedávam žiadne peniaze na charitu a ani zbierky. Radšej pomôžem adresne.

XenieRo

Ahoj, třeba já dávám již nepotřebný textil do kontejnerů společnosti Potex. Seznam kontejnerů tady :) http://www.re­cyklujemetextil­.cz/kde-najdete-kontejnery

Sonka Pop

Xenie, super, moc díky. Prosím tě, nevíš náhodou, kam textil z těchto kontejnerů putuje? Díky moc!

SuzanKa

Holky, kontejnery od Potexu taky hojně využívám. Jo a pokud vás zajímá, kam teda vhozený textil putuje, tak posílám info přímo od Potexu – http://www.re­cyklujemetextil­.cz/proc-recyklovat#pret­tyPhoto