Putin

Existuje v České republice něco jako v Německu „Bundesprüfstelle für jugendgefährdende Medien“?

Tedy Orgán ochraňující mládež před nebezpečnými vlivy médií?

Nejlepší odpověď
ivzez

Neinspirovala Vás otázka „Víte, čím krmí Vaše děti“?

O ničem podobném nevím, obávám se,
že u nás je jenom Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.

Ale myslím,že bychom podobný orgán „uživili“ i u nás.

Vedle „Déčka“ zmíněného v poslední době několikrát, by si pozornost zasloužily reklamy (některé by se neměly vysílat před 22. hodinou) a řada „neutrálních“ pořadů. Fakt ale je, že na kanálech určených primárně dětem a mládeži to víc „bije do očí“…
_
Jen oprava překlepů…