Michal Kole

Existuje v České republice bazén s vlnami pro možnost tréninku plavání v moři pro letní dovolenou ?

Nejlepší odpověď
badisko

o ano existuje v dnesni dobe neni vlnobiti v aqaparcich nic neobycejneho …:D
jenze si neplet pojmy s dojmy … ikdyz se povazuji za skveleho plavce tak plavani v oceanu neco.. neco jineho nez plavani v bazene kde jsou umele vlny ..je jasne ze vlna te muze zaskocit a ty se diky ni muzes utopit …:D ale pravdepodobnejsi je ze te v oceanu prekvapi velice silne proudy ktere te budto velice rychle odnesou dale od brehu ..nebo ke usmrti narazem o nejaky predmet ..:D takze opravdu si myslet ze bazen s vlnobitim pripravi na ocean je velice hloupe …:D
Doplňuji:
treba tady … http://www.no­vinky.cz/koktej­l/139371-video-u-prahy-byl-otevren-nejvetsi-aquapark-ve-stredni-evrope.html

tady … http://www.prvniz­pravy.cz/zpra­vy/z-regionu/pardubice-bazen-s-vlnobitim-otevre-v-kvetnu/

tady … http://www.kr-kralovehradec­ky.cz/cz/turis­tika/voda/aqu­aparky/mestske-lazne--aquapark--hradec-kralove-41622/

atd… ja osobne se koupu primo v oceanu :D ..mam ho blize nez bazen ..:D

Další odpovědi
Bedy

Od člověka, který se asi 2 roky nemyl, bych takovou otázku nečekal. Nebo se chceš jít vykoupat? Ono by ti to prospělo.

zjentek

existuje a je dobře, že sociální systém v čr je nastaven tak, že základní životní potřeby, jako je dovolená a sport. vyžití, si mohou dovolit všechny vrstvy obyvatelstva ,)

melanie

Určitě někde bude bazén se zařízením na vytváření vln, ale tam jsou velký vlny a silně pochybuju, že bys žel v takovým vlnobytí do moře 🙂 (dobře já už jsem tak byla a je to super pocit, ale není to moc obvyklý)