DusanOrlik

Existuje už společenská hra Kufr od společnosti Bonaparte?

Viděl jsem inzerci v časopise a chtěl bych si tu hru koupit.Vypadá zajimavě.

Odpovědi
BaRcA007

Já si myslím že ještě ne,ale dá se to zdrama zahrát na internetu,tedy ne jako kufr,ale něco jako ber nebo neber a je to v aj,ale pokud víte jak se hraje ber nebo neber tak ta angličtina tomu vůbec nebrání.. =)

Mia52

Dobrý den, společenskou hru Kufr od společnosti Bonaparte mám, pokud by byl ještě zájem můžete se ozvat na E-Mail Misaa92@seznam.cz.