TEREZA.B

Existuje tvor, který nepotřebuje k životu vodu?

Nejlepší odpověď

Na naší planetě nic takového neexistuje a proto NASA vyhledává na cizích planetách hlavně vodu, protože se domnívají že voda je základ pro existenci života.

Další odpovědi
Awe

4154:Nasa se domnívá…To vysvětluje vše.Ano, co je na naší planětě má uhlíkový původ tudíš bez vody jakož to základní složky u nás na zemi nelze žít.Ale co takhle třeba křemíkový původ?Či jíný základní původ existence?To že je na naší planetě vše založené na uhlíkové bázi a tomu společné H2O neznamená že někde ve vesmíru není něco na křemíkové či jiní bázi

PS:pokud naleznete chyby nenapomínejte mne,mám po pivu :P