Brozma

Existuje tento program?

Zdarec, víte, hrozně rád bych si zaznamenával některé scény ze svých her, ale když na svém OS Windows 8 použiju záznam postupu, scény se rozdělí do kroků a já z toho nic nemám. Prosím vás existuje nějaký program, který ty scény natáčí jako video? Podmínky:

  1. Video které ten program natočí musí mít vysokou kvalitu.
  2. Video lze upravit např. přidat komentář, sestříhat nepovedené scény atd.
  3. Musí být kompatibilní s Windows 8.
  4. Musí být česky.
  5. Nesmí být placený, musí být zdarma.
  6. Pokud přepnu do fullscreenu, nesmí ho to rozhodit.
  7. Musí to být plná verze

Odpovědi
Earl Sin

Ne. Máte moc velké nároky.
Pokud něco takového je, tak to bude placená aplikace… :(

Beer4Real

Jo, já si sehnal Bandicam Pro, ten to dává.
Sežen si někde pro verzi s crackem a pošlape ti to 🙂

omarov

Mas opravdu kotel velky naroky, budes potreovat min.crack..

geekocz

Tak určitě bych doporučil Fraps ( http://www.frap­s.com/download­.php ).
Není sice česky, ale jeho jednoduché prostředí pochopí snad každý a navíc myslím ža na youtube najdete spoustu českých návodů jak ho použít (např: http://www.you­tube.com/watch?v=o­ViVIkLRpMQ ).
Tento program je ovšem jen na nahrávání. Na editaci (úpravu) videa používám Camtasia 8 Studio které sice placené ale můžete si ho na 30 dní zdarma vyzkoušet a poté případně zakoupit (nebo stáhnout).