Ozzy21

Existuje tato hra?

Ahoj, jedná se o počítačovou hru která je zpracovaná podobně kvalitně jako Euro truck simulator 2 akorát, že řídíš autobus?

Odpovědi

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=VeLDf8hA4kM

Zbynas

OMSI
Doplňuji:
Jsou do toho hodně i české mapy – zatím nejlepší Ústí nad Labem, pak je tu Praha Nové Butovice – Velká Ohrada a hlavně hodně velké množství českých autobusů. Ovšem není to jako u ETS 2 – nastartovat a ject. Tady je potřeba umět autobus ovládat. Rozstvítit panel, zavírání, otvírání dveří, různé brzdy, nastavování linek, výdej lístků atd. Je potřeba shlednout na YT několik tutoriálů …