jirka F

Existuje taky psí peklo ?

Myslím si že určitě existuje psí nebe kde mají všechny pejskové nekonečně kostí a všeho co měli rádi ale chci se zeptat jestli existuje taky psí peklo nebo je jenom psí nebe.

Nejlepší odpověď
zjentek

psí peklo existuje za psího života ..to když si ho páníčci pořizují z tisíce jinejch důvodů, než je ten citovej (tak třeba na ochranu a nebo na ozdobu)

Další odpovědi
lexx

peklo je na Zemi, trestná planeta pro duše se špatnou karmou za prohřešky dřívějších životů

gecco

Neexistuje ani psí peklo ani psí nebe – jde pouze o lidský ´vynález´ (výmysl)…
😉
Na druhou stranu – pokud ti to nějak pomůže, klidně si představuj, že psí nebe existuje a psi tam celé dny dovádí – a hlavně, nejsou tam žádný kočky…
😉

jiri2105

Záleží na tom, jakého je pes vyznání. Některá náboženství peklo nemají..

anonym

PES JE JÍDLO,NE KAMARÁD!…
http://img.bles­k.cz/img/1/nor­mal620/2339307_fi­lipiny-dite-pejsek-matka-facebook-v8.jpg?v=8

Jugur – Ono se stačí narodit lepším lidem a odstěhovat se na ubytovnu se společným záchodem?Takže peklo neexistuje, ani na talíři natož to psychycké.

anonym

Žádné psí peklo neexistuje a to ani to člověčí,všichni jdeme za jedním cílem.

anonym

lexx – Zákon karmy spadá pod rodokmen Ježíše Krista jako pod adaptivní rodinu,ale psychický gen lze zdědit a rozvíjet ve zhiearchizované světě po egoistických rodičích pro,které se „starý stromek těžko ohýbá“ a právě takový si nejčastěji pořizují pejsky a kočičky,kteří se mají "líp"jak jejich děcka.

odik

zjentek:
„… pořizují z tisíce jinejch důvodů, než je ten citovej (tak třeba na ochranu …“ Pes byl ochočen a dále křížen jako společník člověka = k lovu, obraně, pomoci atd. a to rozhodně není žádné peklo! To když si koupí nějaká „blbka“ psa, kterého pak nosí v kabelce = tomu říkám peklo …