Existuje takový program?

dobrý den. chtěl bych se zeptat zda existuje nějaký program podle kterého bych vyhledal podle jména adresy? a zda existuje program na vyhledání osob podle jména? pokud takové programy jsou chtěl bych je ale jen v případě že to nebude trestné mít takové programy. pokud by to trestné bylo, takové programy nechci. díky

Odpovědi
GangstaHelper

Program existuje. Mají ho na policii a pokud jste policista, pak pro Vás není trestné v něm takové informace vyhledávat.

Jinak pochybuju, že by zákon povoloval zveřejňovat takové informace.

anonym

bohuzel 🙂 zadny takovy program „Velky Bratr“ ktery byste si mohl stahnout a hledat v nem lidi neexistuje ovsem … jsme na internetu, lide jsou na internetu … pokud hledate nekoho podle jmena zkuste to na nektere popularni komunitni siti jako treba facebook.com nebo lide.cz , treba budete mit stesti a najdete ho tam. Prinejhorsim k hledani pouzijte obecny vyhledavac Google.com

Zdroj: facebook.com