samicek333

Existuje takováto hra?

Znám hru howrse , je to péče o koně atd… existuje nějaká podobná hra i se psy?

Nejlepší odpověď
Pájo

Dog Hotel
…píší tam…
„Psí hotel je superhra, která tě bude stoprocentně bavit. Ve hře se budeš starat o malá štěňátka v psím hotýlku.“

Další odpovědi
anonym

nedivil bych se, kdyby existovala. Jsou to pěkné pitomosti, programátor se vůbec nenadře, akorát změní barvu prostředí a obrázky+pár slůvek, jinak naprosto nic a už se jen hrnou peníze např. bigpointu za naivní hráče :)

WeeBear

Třeba na facebooku něco najdeš.. ;)
http://apps.fa­cebook.com/hap­py-pets/