rikyna

Existuje tahle firma?

Jak zjistím, jestli existuje firma BIB Services, s.r.o., Nitra, Slovenská republika? Vymáhají po mě peníze za údajné stažení programu ze Slovenských stránek a tím jsem prý přistoupila na roční poplatek za stahování z jejich stránek. Mám strach, abych neplatila podvodníkovi.
Doplňuji:
Takže nemusím zaplatit? Chtějí po mě 141 EUR, vymáhají to už asi 3/4 roku a rostou mi úroky. Nevím o tom, že bych něco stahovalaa už vůbec jsem nic nepodepisovala. Dají mě k soudu?

Nejlepší odpověď
anonym

Podívej se na odkazy a budeš v obraze.
Doplňuji:
Poslal jsem ti ještě jeden odkaz.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=+BIB+Servi­ces

Další odpovědi
DDarent

Slovenské stránky jsou skutečně zpoplatněny. Za stahování se považuje i običejné prohlížení stránek s koncovkou ,,sk'', protože i když se koukáte tenom na zprávy, musí se stahovat data.

ROZHODNě si přečtěte tuto!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!
http://www.tri­ky.eu/aktuali­ty/4-aktuality/43-bib-services-sro-a-online-investment-group-ltd?format=pdf

Podvod jak hovado