Existuje synonymum pro slovo pavlač? děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Podle SSČ je pavlač venkovní chodba v poschodí podél zdi domu.
Př. zasklená pavlač, dvory s pavlačemi.

Další odpovědi
dudu

Pavlačové drbny, děsná paní správcová s kýblem a hadrou, domovní důvěrnice, kabrhelky, místní stranické organizace a občanské výbory se svými posudky.

atriplex

Ganek nebo také ganěk. Zřejmě to bude výraz z polštiny (pavlač, dlouhý balkón).

kupkina

Já jsem našla starý a nářeční výraz vykuš nebo výkuš. Ale bude to asi hodně dinosauří, tak jenom pro zajímavost.