bolak

Existuje stránka, která by vám podle fotky obličeje kterou byste uploadovali řekla na kolik vypadáte?

…a ještě by třeba mohla na závěr utrousit něco jako „seš krásnej, bolaku, dokonalost sama“ nebo tak něco, ale není to podmínkou.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud máš nadbytek peněz,zkus tuto stránku.

http://you.czsi­mulace.com/

Další odpovědi
mosoj

Tak to už se ptala nějaká babizna královna zrcadla, ale pravdu také neunesla.

anonym

Takovou stránku neznám, ale vyzkoušel jsi zrcadlo? :D

Damiana

Mrkni se do občanky! Ale stejně je to hloupost, kdo určil jak má vypadat člověk třicetiletý, padesátiletý? Dneska už to vůbec nefunguje. Než hádat roky je lepší striktní starej-mladej! Co na tom kolik komu je. Ale v AppStore existují aplikace zestaršovací (pro nepřátele) a omlazovací (pro Boláka), tak snad tam…

led

„Ráno na 100, cez deň na 30, večer na 50 rokov.“
Zrkadielko, zrkadielko, o kom to hovoríš? Kto je najkrajší a najdokonalejší na celom svete?
…Kto, kto rozbil to zrkadlo!!?