Danina65

Existuje stránka, která by fungovala jako odhad starožitností?

Mám doma velmi starou porcelánovou slánku, dědí se v naší rodině, a mně by zajímalo, jak je stará, kde byla vyrobena.Dalo by se to někde zasláním fotografie zjistit?

Nejlepší odpověď
Lamalam

O žádné online službě nevím. To ti za poplatek udělají ve většině starožitnictví.
Existují také stránky, kde ti online provedou odhad ceny.

Jana5678

Taky jsem řešila podobný problém, ale nakonec jsem šla do starožitnictví, kde mi řekli, jakou má hodnotu. Její zářivě modrá malba a pozlacené detaily jsou okouzlující, a i když mi řekli že její hodnota je vysoká, tak jsem si jí nechala. Pro starožitnosti jsem se od té doby nadchla a pravidelně navštěvuji internetové stránky https://www.an­tikart.cz/, kde se vždy kochám krásnými kousky.

zjentek

Lamalam, odkaz by nebyl? A odhadnou ti tam cenu věci, o který nevěděj, jak je stará a kde byla vyrobena?

Lamalam

Odkaz je tady: https://www.do­rotheum.com/cz/cz/z­nalci/dorothe­um-on-line-odhady.html
Jak to tam funguje nevím.