Avatar uživatele
zzzlatokopka

Existuje stránka, kde se píšou recenze na autobazary?

Myslím něco jako heureka, jen pouze na autobazary.

Popřípadě pokud máte nějakou zkušenost s aaa budu ráda, když o ní napíšete zde.

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kapka, briketka10, marci1, Agneta, gecco před 3215 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Odpoveď byla označena jako užitečná

recenzi žádnou neznám, ale na AAA mám špatnou
zkušenost, když můj přítel prodával Forda, kterej
ho stál osmdesát tisíc v Německu oni mu nabízeli
jen třicet vyprdl se na ně a prodal ho na inzerát za
šedesát prostě jsou to zloději nic jinýho!!
Doplňuji:
z Prahy přijela dcera s tatínkem
„automechanikem“ i se strejdou
pořádně se podívali a hned odjeli :))

Upravil/a: briketka10

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzlatokopka Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Hodnocení najdeš spoustu – otázkou je věrohodnost…
😉
Osobní zkušenost s AAA nemám, ale známej ano.
V dobách, kdy AAA inzerovalo všude možně výkup aut se rozhodl pro výměnu auta a nabídl je telefonicky Áčkům Ov, auto dopodrobna popsal – telefonistka zajásala a nabídla mu cenu X. Tak se ten kluk sebral, zajel do Ov a auto přistavil. Po prohlídce technikem se dozvěděl cenu cca 50% – argumentace, že telefonem byla cena jiná a popis auta byl pravdivý moc nepomohla, uhádal dalších 10 %… Protože už měl ale zamluvené auto nové a peníze rychle potřeboval, nakonec kejvnul (no, on to v částce zase takový rozdíl nebyl – šlo o ojetinu s 500 tisíci na tachometru).
Velké překvapení jej čekalo, když posléze v Praze jiný známý totéž auto našel za prodejní cenu 2,5X, na tachometru 120 tis. – a zavolal mu to…
😉
Podobnou zkušenost mám ale já z AutoESA…
😉
Takže si asi nevybereš…
____
Pokud chceš v bazaru auto koupit, doporučuju důsledně je prověřit přes Cebii.
____
Mimochodem – podobné čachry dělají i prodejci nových aut – nabízí auto jako předváděcí z ´letoška´, přitom je dva roky staré, najeto cca 25 tis (na tacháči 1500) a bourané – info právě z Cebie (konkrétně jeden pražský prodejce japonců).
Doplňuji:
Ještě dodám – bazarníkům nevěř ani pozdrav – jednou z nejoblíbenějších pohádek je třeba ta, jak je to auto čerstvě dovezený z D (NL, S, F…), kde si je důchodce (opatrný, moc nenajezdil – jen tak ´okolo komína´, nikdy neboural) syslil pro vnučku, která je ale nyní nechce – tak je, se slzou v oku a po dlouhém přemouvání prodal – nejlépe do ´dobré rodiny´…
;-D

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Taková stránka asi neexistuje. Z několika zdrojů ale vím, že aaa, ani ty ostatní, raději ne. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Přestože jsem slyšela, že se v AAA již polepšili, nevěřím tomu a z bazaru bych auto nekoupila.
Známý chtěl prodat firemní auto za pár korun, protože už mělo dost najeto a sami ho poslali do servisu, ať si nechá přetočit tachom.
Takže jeden autobazar za 18 a druhý bez 2 za 20.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Přes AAA jsem prodávala obě má předchozí auta, naprostá spokojenost.

Recenzím na webu nevěř. Přivydělávala jsem si psaním kladných recenzí (nešlo o autobazar, ale o kosmetiku a potravinové doplňky). Je to práce jako každá jiná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

Na prnví pohled nevypadá, že by na netu byla taková databáze. Proto jendoduše zadejte jméno bazaru/firmy do googlu a za to přidejte slovo zkušenosti nebo slovo recenze. Pokud nic nenejdete, můžete vyhledat diskuzní fórum na téma automobily a založit tam nové diskuzní vlákno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

V áčkách jsem prodával auto, zkušenosti mám jen ty nejlepší. Mohu doporučit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Špatně směrovaná otázka. Ve zlodějském státě,když ojetinu tak prověřenou ať je kupována kdekoliv.
Za minulého režimu měl krást každý alespoň hodinu. Dnes se krade nepřetržitě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Furie

Asi jsou různé recenze, ale tomu bych věřil z polovičky, – Někdo si koupí auto za 40 tisíc a je nespokojen že není jako nové atd. Ale třeba tady je test
http://www.au­to.cz/test-sedmi-autobazaru-jak-jsme-prodavali-ojetinu-83722

Zdroj: http://www.au­to.cz/test-sedmi-autobazaru-jak-jsme-prodavali-ojetinu-83722

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Martintrnec

Když si objedete několik autobazarů a inzerátů, tak stejně zjistíte, že potřebujete koupit auto tam, kde na něj dostanete rozunou záruku, a proto jsem si ojeté auto koupil z autobazaru AAA auto.

před 1515 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jiří Sova

Každý má asi jiný názor, já z aaa auto mám doma dvě auta, jedno moje, a jedno manželky. Oba jezdíme každý den několik desítek km do zaměstnání, a oba v pohodě dojedeme, obě auta jsem kupoval okolo 150 tisíc korun, a máme je už 6 let.

před 1516 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

U tak velkého bazaru jako AAA je jasné, že je spousta protichůdných názorů. Já mám dobrou zkušenost s nákupem golfa. Vemte si s sebou mechanika a pokud je auto v dobrém stavu, tak bych klidně koupil.

před 3131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

stránku takovou žádnou neznám. S Áčkama zkušenost mám jako doprovod při koupi, přijdou mi jako normální bazar, jako každý jiný. Přítel si vybral auto na jejich stránkách, většinu domluvil přes telefon, přijel se podívat na stav auta a o hodinu dvě s ním i odjížděl.

před 3161 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamakala

Bral jsem v AAA Auto Praha na protiucet nove vozidlo, po roce a pul jsem stale spokojen s vymenou.

před 3209 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

hele nic se nezměnilo : Pardubický AAA zloději !!
http://www.aa­aauto.cz/ford/mon­deo.html#!&ma­ke=39&model=248&se­arched=1

před 3215 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava