Bronzový

Existuje stránka, kde se píšou recenze na autobazary?

Myslím něco jako heureka, jen pouze na autobazary.

Popřípadě pokud máte nějakou zkušenost s aaa budu ráda, když o ní napíšete zde.

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

recenzi žádnou neznám, ale na AAA mám špatnou
zkušenost, když můj přítel prodával Forda, kterej
ho stál osmdesát tisíc v Německu oni mu nabízeli
jen třicet vyprdl se na ně a prodal ho na inzerát za
šedesát prostě jsou to zloději nic jinýho!!
Doplňuji:
z Prahy přijela dcera s tatínkem
"automechanikem" i se strejdou
pořádně se podívali a hned odjeli :))

Další odpovědi:

Zlatý

Hodnocení najdeš spoustu - otázkou je věrohodnost...
;-)
Osobní zkušenost s AAA nemám, ale známej ano.
V dobách, kdy AAA inzerovalo všude možně výkup aut se rozhodl pro výměnu auta a nabídl je telefonicky Áčkům Ov, auto dopodrobna popsal - telefonistka zajásala a nabídla mu cenu X. Tak se ten kluk sebral, zajel do Ov a auto přistavil. Po prohlídce technikem se dozvěděl cenu cca 50% - argumentace, že telefonem byla cena jiná a popis auta byl pravdivý moc nepomohla, uhádal dalších 10 %... Protože už měl ale zamluvené auto nové a peníze rychle potřeboval, nakonec kejvnul (no, on to v částce zase takový rozdíl nebyl - šlo o ojetinu s 500 tisíci na tachometru).
Velké překvapení jej čekalo, když posléze v Praze jiný známý totéž auto našel za prodejní cenu 2,5X, na tachometru 120 tis. - a zavolal mu to...
;-)
Podobnou zkušenost mám ale já z AutoESA...
;-)
Takže si asi nevybereš...
____
Pokud chceš v bazaru auto koupit, doporučuju důsledně je prověřit přes Cebii.
____
Mimochodem - podobné čachry dělají i prodejci nových aut - nabízí auto jako předváděcí z ´letoška´, přitom je dva roky staré, najeto cca 25 tis (na tacháči 1500) a bourané - info právě z Cebie (konkrétně jeden pražský prodejce japonců).
Doplňuji:
Ještě dodám - bazarníkům nevěř ani pozdrav - jednou z nejoblíbenějších pohádek je třeba ta, jak je to auto čerstvě dovezený z D (NL, S, F...), kde si je důchodce (opatrný, moc nenajezdil - jen tak ´okolo komína´, nikdy neboural) syslil pro vnučku, která je ale nyní nechce - tak je, se slzou v oku a po dlouhém přemouvání prodal - nejlépe do ´dobré rodiny´...
;-D

Zlatý

Taková stránka asi neexistuje. Z několika zdrojů ale vím, že aaa, ani ty ostatní, raději ne. :-)

Zlatý

Přestože jsem slyšela, že se v AAA již polepšili, nevěřím tomu a z bazaru bych auto nekoupila.
Známý chtěl prodat firemní auto za pár korun, protože už mělo dost najeto a sami ho poslali do servisu, ať si nechá přetočit tachom.
Takže jeden autobazar za 18 a druhý bez 2 za 20.

Zlatý

Přes AAA jsem prodávala obě má předchozí auta, naprostá spokojenost.

Recenzím na webu nevěř. Přivydělávala jsem si psaním kladných recenzí (nešlo o autobazar, ale o kosmetiku a potravinové doplňky). Je to práce jako každá jiná.

Bronzový

Na prnví pohled nevypadá, že by na netu byla taková databáze. Proto jendoduše zadejte jméno bazaru/firmy do googlu a za to přidejte slovo zkušenosti nebo slovo recenze. Pokud nic nenejdete, můžete vyhledat diskuzní fórum na téma automobily a založit tam nové diskuzní vlákno

Bronzový

V áčkách jsem prodával auto, zkušenosti mám jen ty nejlepší. Mohu doporučit.

Zlatý

Špatně směrovaná otázka. Ve zlodějském státě,když ojetinu tak prověřenou ať je kupována kdekoliv.
Za minulého režimu měl krást každý alespoň hodinu. Dnes se krade nepřetržitě.

Asi jsou různé recenze, ale tomu bych věřil z polovičky, - Někdo si koupí auto za 40 tisíc a je nespokojen že není jako nové atd. Ale třeba tady je test
http://www.auto.cz/…

Zdroj: http://www.auto.cz/test-sedmi- autobazaru-jak-jsme-prodavali- ojetinu-83722

Diskuze k otázce

Pokročilý

Bob2

U tak velkého bazaru jako AAA je jasné, že je spousta protichůdných názorů. Já mám dobrou zkušenost s nákupem golfa. Vemte si s sebou mechanika a pokud je auto v dobrém stavu, tak bych klidně koupil.

Pokročilý

Broukk

stránku takovou žádnou neznám. S Áčkama zkušenost mám jako doprovod při koupi, přijdou mi jako normální bazar, jako každý jiný. Přítel si vybral auto na jejich stránkách, většinu domluvil přes telefon, přijel se podívat na stav auta a o hodinu dvě s ním i odjížděl.

Hamakala

Bral jsem v AAA Auto Praha na protiucet nove vozidlo, po roce a pul jsem stale spokojen s vymenou.

Zlatý

briketka10

hele nic se nezměnilo : Pardubický AAA zloději !!
http://www.aaaauto.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 233
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.