Angi-Shy

Existuje stránka na výrobce, který na přání vyrobí přívěsek nebo potisky na přívěsky?

Existuje stránka kde na příní vyrobí přívěšek, něbo stránka s potisky na přívěšky?

Odpovědi
Nikkol

A co takhle Fler.cz?

McArthur

Potisk na přívěšek udělá každá „lepší“ tiskárna, která disponuje sítotiskem. Samotný sítotisk je ale při malých sériích drahý, a tak je dobré se v takovém případě podívat po gravírování. To umí každá „lepší“ reklamní agentura.