Adelexx

Existuje stránka kde…

Existuje stránka kde si rychle a zadarmo mužu stáhnout filmy a jiné ? třeba uložto ale to trvá vetšinou dlouho ale když si koupím kredit je to o chvilku kratší není stránka kde to mužu stáhnou rychle a bez kreditu ?

Odpovědi
bolak

torrenty…

anonym

Rychlost uložta ti nestačí? …
Doplňuji:
Kup si něco s Androidem a stáhni si MX player… umí přehrávat filmy během jejich stahování

BeryBery

pamatuju dobu kdy to šlo
bohuzel dnes uz to nejde asi nikde
ale napr rapid stoji za par kacek

Awe

Chceš-li rychlost stahování mít na svém maximu tak si zaplať.V dnešní době to není až tak drahé.A nebo čekej hodinu na download .avi filmu.

PS:Jestli stahuješ filmy pouze v .AVI formátu tak bych tohle neřešil,jestli-že se chystáš na full HD které mají 13 Gb i více tak rozhodně platit za větší rychlost

SamSeidel: Na co kupovat Androidy?
Na PC tohle umí třeba i VLC player.
Free download rychlost uloz.to je dostatečná na to aby se člověk mohl dívat na 700mb film během stahování bez sekání.