Wyruz

Existuje stránka/aplika­ce/program který vám dle vašich kriterií určí tréninkový plán?

Jak už dotaz napovídá,zajímám se o aplikaci,program či stránku,do které bych zadal své základní údaje (váhu,výšku,věk,pop­ř. intenzitu posilování a jaké svalstvo chci vybudovat) a ten by mi vygeneroval dle těch kritérií tréninkový plán např. jaké cviky,jak často,kolik sérii,info ohledně stravy apod.

Odpovědi
gecco

…„váhu,výšku,věk,pop­ř. intenzitu posilování a jaké svalstvo chci vybudovat“… nejsou dostatečná data pro kvalifikované stanovení treningového plánu (o plánu výživovém ani nemluvě)…
😉
Obrať se na kvalitního trenéra ve fitku – je potřeba aby

  1. si tě i otestoval
  2. naučil tě správné provádění cviků