hawranek

Existuje seznam, ve kterém je uvedeno, v jakém díle bylo porušeno které pravidlo v seriálu Hříchy pro pátera Knoxe?

U některých dílů je to jasné, u některých dvojznačné.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Seriál byl natočen podle knihy Josefa Škvoreckého a tam to vysvětleno je.
Doplňuji:
Knihu mám položenou před sebou, pokud máš nejasnosti, ráda to najdu :

1. Intimní záležitost – příkázání prvé ( o vrahovi není zmínka od začátku )
2.Omyl v Šlágrsé – příkázání třetí ( tajná místnost )
3.Ženské za volantem – přikázání osmé ( detektiv zatají čtenáři stopu )
4.Otázka alibi – přikázání desáté ( dvojčata )
5. Proč tolik šámusů – přikázání šesté ( náhoda, intuice )
6. Justiční omyl – přikázání sedmé ( pachatelem je detektiv )
7. Matematikové z Grizzly Drive – přikázání čtvrté ( neznámý prvek )
8.Atlantická romance – přikázání páté ( Číňan )
9. Mezi námi děvčaty – přikázání deváté ( vyšší IQ „watsona“ )
10. Třetí vrchol trojúhelníku – přikázání druhé ( nadpřirozené faktory )

Sůwa

Typické – tazatelku to hned po zadání dotazu přestalo zajímat, ale nejsem překvapena 🙂