arygnoc

Existuje šampón …

proti vypadávaniu vlasov (údajne).
Existuje i šampón na podporu vypadávania vlasov?
Čo keď má niekto už iba pár vlasov (ale veľa na to, aby ich vytrhával, au!), a chce sa ich zbaviť, aby mal „dokonalú“ lysinu?

Odpovědi
Drap

Takový šampon se bohužel nevyrábí. V tomto případě je nutno použít letlampu.

anonym

Nemusite to tak do podrobna popisovat. ! My ty vase vlasky vidime preci na vasi pasove fotografii. !
Tak si je oholte. My " slecny " si holime take ledaccos. -iv-