bigia

Existuje samoopalovací krém, který nedělá fleky a má přirozenou barvu?

Nejlepší odpověď
gecco

Podobně inteligentní dotaz by mohl znít:
Existuje syntetický lak na vrata, který nedělá fleky a má přirozenou barvu?
___

  • fleky jsou otázkou špatné aplikace (nebo nemocné či poškozené pokožky)
  • přirozenou barvu nemůže mít žádný, protože zbarvuje jinou část kůže, než UV záření

___
Pokud nevíš a nechceš riskovat, kontaktuj dermatologa a nebo opravdu dobrou kosmetičku – osobně, kůži nemáme všichni stejnou.

Další odpovědi
terry

Můžeš zajít do solaria nebo použít samorozbalovací nástřik.

nemorosa1

Já osobně používám krémy od Xentanu, dělají i nástřiky. Jsou skvělé, ale opravdu je potřeba je dobře nanést. Před každým natíráním je dobré udělat peeling a nanášet rukavicí, třeba já mám tuto: http://eshop.xen­tan.cz/xen-tan-deluxe-tanning-mitt-nejlepsi-pomocnik-p8
Pak nebudou skvrny.

idolaso

Takové jsou, ale jsou většinou dražší. Taky používám Xen-Tan, je z té dobré kategorie cenově nejdostupnější.