yuki chan

existuje roztomilá gramatika?a kdyby jo tak jak často a kde se používá?

Doplňuji:
hanulko o čem to mluvíš?nespletla sis mě s někým?O.o

Nejlepší odpověď
annas

Jedině snad dětské žvatlání, které je roztomilé, ale gramatická pravidla určitě neřeší.
Nebo třeba medvídek mýval z vyjmenovaných slov je roztomilé zvířátko.

Další odpovědi
hanulka11

ty jsi tu zase… a s chanem?????:D:D:D jsem na tu gramatiku zvědavá
Doplňuji:
asi jsem si tě spletla s yukí a zoyulkou …podle otázek jsi to stále ty .....

briketka10

třeba má nový profil a není to yukí s čárkou co ??
no můžeš na nás ještě šišlat jestli nám to, ale nebude vadit :DD

anonym

Ahoj, yuki chan. Zvažovala jsem, zda Ti mám na Tvou otázku odpovědět, ale nakonec to dělám -
neexistuje gramatika roztomilá. Existují pravidla pro správné užívání jazyka českého a existuje jediná gramatika. Ani svým mládím a nezralostí neuděláš ze základních neznalostí českého jazyka nic roztomilého.
Chtěla bych Tě také upozornit, že nabídka registrace při otevření Odpovědí.cz se týká nově přihlášených, tedy nově registrovaných účastníků serveru. Pokud již jednou přihlášena jsi, je zbytečné zatěžovat server i ostatní přihlášené Tvou neustále proměnlivou identitou. Tvůj projev je natolik dětinský, že nikdo zde již při položení první Tvé otázky nepochybuje, že se jedná o stále stejnou osobu.
Buď tak hodná a nechej si konečně poradit – obrať se na chat nebo server pro své vrstevníky. Toto není oblast, kde se mají řešit otázky, které zajímají děti.
Za další bych Tě chtěla upozornit, že bys neměla do lidí, kteří se Tě snaží slušně upozornit na nevkusnost Tvého chování, napadat. Hanulka se vůči Tobě neprojevila tak, abys musela narážet na její zdravý úsudek. V tomto směru se nespletla. Takže nečeř vodu a znovu začni přemýšlet. Slíbila jsi mi už několikrát, že na odpovědích skončíš. Pokud myšlenkově nedozraješ, bylo by toto určitě širokou komunitou odpovědí chápáno jako Tvé nejmoudřejší rozhodnutí a nejzralejší gesto.
Mimochodem ta změna avataru měla znamenat co? Jednou jsi blond a podruhé zrzka? Víš vůbec co jsi? Milá yukí, obávám se, že kromě Tebe samé už to zde vědí opravdu všichni.

Amie

Roztomilá? Jako u zvířat to pochopím, ale gramatika?