Existuje řešení,které moc nebolí?

Stručně.Osoba,kte­rá,jak se to tak jeví,má nekonfliktní povahu,není příznivcem"rázných řešení",je xkrát denně obtěžována,otra­vována jinou osobou.Dejme tomu Skypem.Jsou to v podstatě banality,věci,které ve své podstatě ani nemohou nikoho zajímat.Jsou dvě možnosti.Buď si otrava neuvědomuje,že je otrava,nebo to dělá úmyslně.
Takový malililinkatý teror.
Jak by jste situaci jednou provždy vyřešili?

Nejlepší odpověď
quentos

vypnout Skype a zapínat ho jen tehdy když potřebuju, pak budu „obsazen“ (? – podobně jako u telefonu?) a terorista nebude mít šanci…

Další odpovědi
Fred

Proste vysvetlit, vyrikat si to. Vetsina nedorozumeni je zalozena na nedorozumeni, jestli mi rozumite. Pokud si obe strany vysvetli vsechny sve myslenky a pocity k problemu, vysvetli svou situaci, pak se ve vetsine pripadu zjisti, ze zadny konflikt vlastne ani neexistuje, ze to lze snadno resit. Caste nedorozumeni je zalozene proste na tom, ze si to navzajem poradne nevyjasni nebo se o tom boji obe strany (nebo jen jedna) mluvit nebo jeden nechce druheho vyslechnout apod.

Pokud je ten clovek rozumny, pochopi to, pokud ne, tak co je mi po tom, to on je nerozumny.

led

Pri internetovom spojení, predsa nie je problem dať nežiaduci kontakt do „zakázaných“.
Ak by to ani tak nešlo, zmeniť nick a nový kontakt oznámiť len „svojim“ kontaktom.

Marvan

bloknout ho

anonym

Ja bych rekla umyslne,zada si stred pozornosti a chytre si umi ziskat oblibence a lidumil je vlastne vykuk.

Vicki

Vypnout a hotovo.Skype jsem ze stejného důvodu zrušila.