Lizart

Existuje program, ve kterém bych mohla tvořit zaměstnání pro hru The Sims 3?

Myslím že jsem něco takového vyděla u The Sims 2, a také jsem vyděla někým vytvořené zaměstnání pro TS3 ke stažení, jak tedy mohu zaměstnání tvořit (jestli vůbec)?

Odpovědi
SickBreed

Existují programy v kterých to lze vytvořit…nicméně už to že si nejsi schopná dohledat odpověď na tuto otázku tě vylučuje jako možnou uživatelku těchto programů… promiň. Kompetní návod nalezneš zde http://nraas.wi­kispaces.com/De­sign+Discussi­on minimálně prvních pár článků začínajících slovem Careers.

Připrav se na to že budeš programovat 🙂