bolak

Existuje program (rozšíření) který by sloučil všechny otevřené panely v prohlížeči do jednoho jediného panelu?

Případně je nějaký způsob jak vytisknout obsah všech otevřených panelů jedním kliknutím, bez toho aby člověk musel otevírat jeden panel za druhým a u každého dávat „tisk“?

Odpovědi
ivzez

O žádném takovém rozšířění pro prohlížeče nevím.
A Metoda, kterou radí Arygnoc, by zdržovala
ještě více, než tisk jednotlivých panelů.

Záleží na tom, co chcete tisknout,
ale jestli má vytištěná stránka k něčemu vypadat,
chce to si ji před tiskem zobrazit v náhledu.

Spousta webů na tiskové styly ještě stále nemyslí,
takže se musí postarat uživatel
a vytisknout si třeba jen výběr …

arygnoc

áno, existuje.

ten program sa volá total commander.

súbory určené pre tlač si uložíte na disk (stiahnete celé stránky), potom si v tc označíte (iba html súbory!) a zadáte tisk (skúsenejší zadajú ctrl+F9 = tisk obsahu souborů).

voala.

bolak

nó, voala a sem tam kde sem byl :) nebo mi najdi nějaký rozšíření, který umí uložit všechny otevřené panely jedním stiskem na disk..

smysl mé otázky totiž byl, aby mně to ušetřilo čas :)

arygnoc

bolaku, samozrejme, že to ušetrí čas.

proste pri tom vašom surfovaní si tie stránky priebežne ukladajte (ktoré chcete vytlačiť) a potom vo finále dáte do bloku 842 stránok v tc a print.

a máte vytlačené celodenné zabíjanie času u kompu.

iné je, keď to potrebujete mať v ruke ako kontrolu pri pozeraní na inú stránku (porovnanie, faktov, výsledkov a pod.)

riešim dvoma monitormi – uvažujem o treťom.

čas sa dá šetriť i vhodnou organizáciou práce (netlačiť vždy, čo mám otvorené, vytlačiť potom všetko naraz).