bolak

Existuje program pomocí něhož bych si mohl nastavit na různé aplikace různou hlasitost zvuku?

Třeba jedno okno v prohlížeči s youtube kanálem, kde bych poslouchal hudbu a přitom si v druhém okni hrál online hru (není možné nastavit hlasitost), u které bych ztlumil zvuk?
Doplňuji:
jáára: Já mám windows 7 a nic takového tu nevidím.

Odpovědi
jáára

Ovládání hlasitosti ve Windows nefunguje?
mě ano.
cokoliv vydává zvuk, má vlastní posuvník. třeba panely v prohlížeči.

(Google Chrome & Windows 8.1 pro)

anonym

zkus tohle, není to na vše. ale x programů lze ovlivnit. http://2imgs.com/729385a­f7c. Jinak i hry mají vlastní ovládání hlasitosti.