bolak

Existuje program na uložení určité stránky na níž se text jednou denně mění a já nejsem několik dní doma?

buď do jako obrázek nebo přímo v html jako to dělá google archiv

Odpovědi
SeptikB

Stáhnout stránku není problém, tudíž program by na to existovat mohl. Ale program potřebuje k fungování zapnutý počítač, a předpokládám, že vaše PC bude po dobu nepřítomnosti vypnuté. Nejjednodušší řešení je požádat někoho, kdo bude mít přístup na internet, aby stránku stáhl ručně pomocí prohlížeče (Ctrl+S).