ajajaj

Existuje program na tvorbu šablon časopisů, která lze pak uložit, nebo vložit do Wordu?

Prosím potřebuji vytvořit šablonu pro časopis. Nevíte někdo o nějakem programu který vytvoří pěknou šablonu ale musí jít pak uložit ve nebo do wordu. Moc prosím za odpovědi. Děkuju

Odpovědi
Questman

Scribus nebo LaTex.
Proč to chceš zrovna ve Wordu? Pokud to tak nutně potřebuješ dělat ve Wordu, tak ten už v sobě má zabudované nástroje pro jednoduchou tvorbu, pročti si nápovědu k jeho používání, koukni na tutoriály.

ajajaj

Děkuju za reakci! :) Latex je moc těžkej. A si si jistej, že z scribusu to jde pak nějak dát do wordu a používat to ve wordu pak furt už bez scribusu???