Existuje program, kterým jde vyfotit celou obrazovku?

Jestli ano, jaký?

Nejlepší odpověď
Valky

Jmenuje se to Print Screen /Prt Sc/ … zmáčkneš to tlačítko, a pak to vložíš Ctrl+V třeba do malování a uložíš.. Pokud más Win7 je jednodušší použít app Výstřižky…

Další odpovědi
Comanch

V pravo nahoře na klávesnici máš tlačítko „print screen“. To tlačítko stiskni, pak si otevři třeba malování a v něm stiskni ctrl+v. Objeví se fotka tvé pracovní plochy nebo čehokoliv jiného, co ti zrovna běží na počítači.

barnajka

Pokud jsi myslel celou STRÁNKU, zkus doplněk pro Mozillu – sama jsem si jeden podobný před pár dny nainstalovala, funguje perfektně – ale už nevím jak se jmenuje. Na liště se mi zobrazuje pod jménem „Screenshot“ – ale nemůžu ho pod tím názvem nikde na netu najít.

Tenhle by měl fungovat taky, tak pokud máš Mozillu, vyzkoušej. Ten můj vyfotí celou aktuálně načtenou stránku a uloží jako jeden velký obrázek – což je perfektní, nemusíš obsah stránky ukládat do víc souborů.

https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/a­wesome-screenshot-capture-/

barnajka

Joj, všimla jsem si, že ten můj odkaz nefunguje – a odpověď už nemůžu editovat.
Zkusím ten link dát ještě jednou, snad to bude ok. Kdyžtak si ten program vygoogli a nebo najdi na webu Mozilly, záložka Doplňky. Jmenuje se „Awesome Screenshot – Capture and Annotate 2.3“ :)

https://addon­s.mozilla.org/en-US/firefox/ad­don/awesome-screenshot-capture-/

barnajka

No a zas nefunguje! Vergl jeden :D Vždycky se tam udělá ta mezera před doménou, v tom bude asi zakopaný pes. Tak poslední pokus, link na seznam všech Mozilla screenshotovacích doplňků

https://addon­s.mozilla.org/en-US/firefox/se­arch/?q=screen­shot&cat=1%2C0&x=0&y=0

barnajka

Prdím na to – když to nejde, tak to nejde :P