Existuje program, který udrží v NTB Lenovo ThinkPad E535 zapnutý větrák?

Větrák si dělá co chce a je zapnutý třeba při čtení PDF, když to nepotřebuji a je chladný, ale když třeba hraji hry, tak se nezapne a počítač je horký. Proto hledám program, který by větrák držel zapnutý vždy, když je spuštěný. Používám OS Windows 8.1

Odpovědi
IT

SpeedFan to umí 😉
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/monitorin­g/speedfan/

anonym

Speed Fan mi žádný větrák nenachází, i když mám jistotu, že tam větrák je a je zapnutý :)