Tomas001cz

Existuje program, … který je zadarmo?

Hledám program, který když mám počítač připojený přes Ethernet k internetu, tak že by ten signál přecházel do portu USB (mám na mysli to, že bych připojil tablet do PC přes USB a byl bych na tabletu na internetu). Omlouvám se že jsem to tak složitě napsal :D

Odpovědi
Bedy

Pokud máte tablet s Androidem, tak ten by měl umět tzv. tethering, což je to, o čem tu píšete. Mám pocit, že to umí i iPad.

cochee

Ne, Bedy, přečti si to ještě jednou – nejde o tethering. Cesta TCP/IP: WAN → PC Ethernet / PC / PC USB → tablet.