Velbloud

Existuje program,který by dokázal vypsat například dostupné aktualizované ovladače komponent, které nemám nainstalované?

Nejlepší odpověď
Adlim

Moje zkušenosti,ne­používat!!!
Ne vše nové je nejlepší,tuto aktualizaci ovladačů Vám nadělá více problémů než užitku.

Další odpovědi
anonym

rozhodně nenechte aktualizovat automaticky.. ale stačí si zjistit co je starý a případně aktualizovat. Na to je program třeba: Secunia PSI – ale musí se nastavit, aby neaktualizoval automaticky a sám, že si to uděláte podle sebe