zjentek

existuje program, kterej mi zaručeně zobrazí všechny skryté soubory na přenosném usb disku?

..včetně škodlivejch kódů, který se maj chovat tajně?

Odpovědi
setapouch

Ne. Soubory mohou byt skryte nejen operacnim systemem, v archivu, v proudech dat… to vse by slo odhalit. Ale tzv. steganografie se pokousi ukryt data tak, aby vubec nebylo videt, ze tam neco je – napr. ti textovy soubor vlozi do obrazku. A pokud nemas voditko, nemas prakticky sanci to zjistit.