456jkl@post.

Existuje program?

Na svych webovych strankach umistim odkaz na nejaky videosoubor, ktery je ulozen na jinych strankach. Chci ale aby se ten videosoubor prehral v prehravaci na mych strankach a zaroven chci abych mohl videoprehravac na mych strankach nastavit tak aby prehral jen mnou vybranou pasaz z videonahravky… Tedy pokud je videonahravka dlouha treba 23 minut tak chci aby se prehrala pouze pasaz treba od 13 do 19 minuty. Lze to nejak udelat?

Upravuji: videonahravku kterou na svych webovych strankach chci nabidnout ke shlednuti komukoli chrani autorsky zakon … Proto ji nemohu „stahnout“ a upravit … Mohu ji vsak nabidnout ke shlednuti v prohlizeci na mych strankach s tim ze „memu videoprehravaci“ stanovim kterou pasaz prehraje … To podle mne autorsky zakon nezakazuje … A protoze chci nabidnout ke shlednuti jen neco z celkove nahravky potrebuji to takto vyresit … Abych neporusil Autorsky zakon …

Odpovědi
ivzez

Potřebujete-li na svůj web video, natočte si vlastní.
Případně použijte některé z videí, jejichž autoři dali
souhlas k volnému použití.

Čímkoliv jiným porušíte autorský zákon, možná nejen ten.

Poznámka:
Linkovat soubory z cizích webů je podle mne sprosťárna.

dr.luha

Hodit do cloudu je vystřiženou pasáž a nepotřebuješ žádný extrabuřt.