Drap

Existuje profese : topič v letním kině ?

Taková práce by se mi moc líbila

Nejlepší odpověď
HOMER

Tak proč nevstoupíš do politiky?

Další odpovědi
tom004

Jistě.Jsou to prodavači v občerstvení­.Přitápějí,ru­mem,grogem,a jiným podobným palivem,které rádi spalujeme.

anonym

Nechtěl bys dělat leteckého výhybkáře?

casey

To by byla parada. Hlasim se taky. Mohli bychom se stridat na smeny. Je prece potreba mit navecer vytopeno.
Övsem jestli je kino nekde u reky, je mozne mit vytopeno velice rychle.

151kbar151

Kdo by chtěl topit v létě a ještě pánu bohu do oken?

Děda Louda

Určitě. Já jsem třeba topil v mrazírnách. Ale daleko víc by mě lákalo dělat například figuranta ve studiu zdravého spaní.