samicek333

Existuje pro psy něco jako je kozlík lékařský pro kočky?

Doplňuji:
hanny 2: děkuji za vaši odpověď, ale myslela jsem něco, co by se dalo koupit třeba ve zverimexu – zdechlá ryba – ta možná ano, ale hovno…

Nejlepší odpověď
hanny 2

Napadá mě akorát zdechlá ryba a h…o.Aspoň náš pes to tak měl a z doslechu i další,zvlášť když byl štěně.Když to objevil,zaručeně se v tom vyválel.
Doplňuji:
Tak se poraď s prodávajícím,ur­čitě něco vyberete!

Další odpovědi
www

Nevím o žádném podobném „vnadidlu“ pro všechny psy.
Mají svá oblíbená značkovací místa, pravidelnost režimu a další všeobecně známé věci včetně těch nám páchnoucích 😉
Zkušenost: neexistuje, jen cosi jiného a různého zvíře od zvířete

bubukaa

náš pes vždy když najde žížalu tak se v ní vyválí

RomanP