peterd108

Existuje pro mě lepší operátor než T-mobile?

Mám telefon jen na příjem. Takže kredit vůbec nevyužiju. Nechce se mi tedy platit 200 kc ročně, když je nevyužiju. Existuje nějaký operátor,kde si nemusím dobít třeba 3 roky?

Odpovědi
Frogman

Přece jen jsem ti nějaký našel.
Operátor: „První mobil“, tarif „Nula 1“, síť: „T-Mobile“.

  • Neomezená platnost kreditu
  • Když alespoň 1× měsíčně pošleš jednu sms za 1,50 Kč, nebude se ti měsíčně strhávat udržovací poplatek 38 Kč.

Zdroj: http://www.prvni­mobil.cz/tari­fy/
___
Možná existuje ještě něco levnějšího, ale tohle si myslím, že je dobrá nabídka. :)

ivzez

Na jednom čísle mám „nulový tarif“ od Vodafone. Neplatím žádný paušál,
k udržení paušálu je nutné jedenkrát za rok zatelefonovat (minuta cca 6 Kč)
nebo poslat jednu SMSku (cenu SMSky nevím, nepíši je).

Přestože ta minuta vypadá „draze“, je to podle mne asi nejlevnější možnost
mít číslo jenom pro příjem (ohlídám si, aby délka hovoru nepřekročila minutu).
SMSka by vyšla levněji, ale SMSky se mi na mobilu hrozně špatně píší…