Pavlina.K

Existuje přívěšek pro čtyři?

Jsme čtyři nejlepší kamarádky a chceme si sehnat přívěšek na krk skládaný ze čtyř částí. Jako např. když jsou dvě tak jsou ty rozpůlená srdíčka na jednom je best a na druhém friends, tak se chcem zeptat jestli existuje i něco takového pro čtyři? Po případě link. Děkujeme předem :)

Odpovědi
Drap

Toto zřejmě nikdo pro malý zájem nevyrábí. Jedině si něco takového nechat zhotovit na zakázku, a to by neměl být problém

STUDENTKAEVA

Souhlasim s Drapem popřípadně si to vyrobte sami.. :)