Existuje pravidlo které nemá vyjímku?

Nejlepší odpověď
autacek

Ano, každý život končí smrtí :)

Další odpovědi
marci1

Všichni jednou zemřeme. To je pravidlo, které nemá výjimku.

beer

Naprosto bez výjimky fungují Murphyho zákony 🙂
http://murphyho-zakony.cyberser­ver.cz/

Pepa88

Ano, ale definice takového pravidla je opravdu příšerná…
Většina současných pravidel vychází z toho, že prostředí je definováno z kontextu…

Např. i pravidlo o součtu by jsi musel definovat na mnoho a mnoho řádek a možná stránek tak, aby jsi ošetřil všechny případy na které Ti někdo může říci „ale“…

Reezo

třeba fyzikální zákony, ale i ty mají nějaké vyjímky, když se splní předpoklady. vem si třeba, že čím dál vidíš, tak tím víc koukás do minulosti. Koukáš li na hvězdy, tak koukáš na vesmír v minulosti. Dlouho trvá, než sem dolétne světlo.

pl4toon

A co je to pravidlo?