Avatar uživatele
Skinn3r

Existuje práce která je ..?

Existuje práce která je i narocnejsi na vykonnost,ale taky dobře placená ? Pokud dokončim maturitu neumim si predstavit nic „nedělat“ v kanceláři nebo jako nejaky mensí vedoucí to mě nudí nic nedělat. Jsem schopen si pripadne dodelat i nejake dalsi kurzy,skoly .Premyslel sem i o podnikání mam rád postup ktery je vidět ale v čem podnikat to uz je dalsi otázka.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4661 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

No, až budeš v jakékoliv práci 20 let, pak nepochopíš, proč si sem tohle psal =D Nic „nedělat“ – to bys musel být leda politik =)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

No,já na Tvém místě,bych začal tím,„pokud dokončím maturitu“.Třeba,na to v době,která Ti zbývá k jejímu zvládnutí, přijdeš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ponytail

😁

Pardon, nemohla jsem s pomoci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

naivka.

víš kolik maturantů je bez práce?

ale mezi náma, práce je dost, jenom musíš chtít PRACOVAT.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

kaskadér
V tejto profesii treba byť univerzálny, vzdelaný, fyzicky zdatný a prispôsobivý. Každá akcia je iná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Pokud mas sve pozadavky na praci tak je to podnikani idealni volba – ale musis mit kapital, protoze prvni rok, u me byl i druhy dost narocny :o) Ale kdyz se zadari, jak zadarit se ma… :)

PS: jako podnikatel jedes sam na sebe, dneska si nebyl v praci? Nevadi, proste nebudes mit prachy 😁 atd…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek