Pokročilý

Existuje práce která je ..?

Existuje práce která je i narocnejsi na vykonnost,ale taky dobře placená ? Pokud dokončim maturitu neumim si predstavit nic "nedělat" v kanceláři nebo jako nejaky mensí vedoucí to mě nudí nic nedělat. Jsem schopen si pripadne dodelat i nejake dalsi kurzy,skoly .Premyslel sem i o podnikání mam rád postup ktery je vidět ale v čem podnikat to uz je dalsi otázka.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

No, až budeš v jakékoliv práci 20 let, pak nepochopíš, proč si sem tohle psal =D Nic "nedělat" - to bys musel být leda politik =)

Další odpovědi:

Zlatý

No,já na Tvém místě,bych začal tím,"pokud dokončím maturitu".Třeba,na to v době,která Ti zbývá k jejímu zvládnutí, přijdeš.

Bronzový

:-D

Pardon, nemohla jsem s pomoci.

Zlatý

naivka.

víš kolik maturantů je bez práce?

ale mezi náma, práce je dost, jenom musíš chtít PRACOVAT.

Zlatý

kaskadér
V tejto profesii treba byť univerzálny, vzdelaný, fyzicky zdatný a prispôsobivý. Každá akcia je iná.

Bronzový

Pokud mas sve pozadavky na praci tak je to podnikani idealni volba - ale musis mit kapital, protoze prvni rok, u me byl i druhy dost narocny :o) Ale kdyz se zadari, jak zadarit se ma... :)

PS: jako podnikatel jedes sam na sebe, dneska si nebyl v praci? Nevadi, proste nebudes mit prachy :-D atd...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2415
Zlatý Drap 1488
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.